dermatolog Toruń facebook

Małgorzata Owczarek

Lekarz dermatolog
Lekarz medycyny estetycznej

Małgorzata OwczarekWydział lekarski Akademii Medycznej w Łodzi ukończyłam w 1992 roku, a dyplom lekarza dermatologa otrzymałam w 1998 roku. Jestem członkiem:

  • Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego
  • Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych
  • Polskiego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej
  • Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej
  • Światowego Towarzystwa Medycyny Przeciwstarzeniowej

Jestem dermatologiem praktykiem, który poza dermatologią kliniczną dba również o wygląd swoich pacjentów, co w dzisiejszych czasach jest wyznacznikiem sukcesu. Posiadam Europejski Certyfikat „Masters” w medycynie przeciwstarzeniowej i estetycznej oraz wiele innych dyplomów i certyfikatów zdobytych na podstawie praktycznych umiejętności związanych z poprawą estetyki wyglądu i dobrym samopoczuciem swoich pacjentów.


Małgorzata Owczarek

Gabinet wyróżniony w kampanii "Twarz z głową", wiem, wymagam, wybieram sprawdzoną jakość. Kampania ma na celu propagowanie wiedzy na temat medycyny estetycznej i kształtowanie postawy Pacjentów w oparciu o świadome wybory i partnerstwo z lekarzem.

Inicjatorem kampanii "Twarz z głową" jest firma Alergan, a partnerami kampanii są m.in. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Małgorzata Owczarek Małgorzata Owczarek

Zostałam wyróżniona honorowym certyfikatem Ogólnopolskiego Plebiscytu Medycznego „Laur Pacjenta”, będącym wyrazem sympatii Pacjentów i podziękowaniem za rzetelną oraz sumienną pracę.

centropolis - nowy gabinet
dermatolog toruńdermatolog toruń
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2021 dermatologiaowczarek.pl
projekt: Pozycjonowanie Toruń